Kontakt
Gospodarstwo Agroturystyczne „Orlinek”
Adres: Krzysztof Paupa
84-252 Orle
ul. Nadrzeczna 15
gmina Wejherowo, woj. Pomorskie
Telefony: domowy: 58 572 02 44
komórkowy: 604 575 661
E-mail: krzysztof.paupa@wp.pl

Jazda Konna:

Hanna Paupa
Telefon kom.: 607 37 36 77
E-mail: haniapapa@gmail.com
paupa.bartosz@gmail.com
Dojazd

Gospodarstwo Agroturystyczne Orlinek położone jest w bardzo dobrze dostępnym pod względem komunikacyjnym Orlu w gminie Wejherowo, około 7 km od centrum Wejherowa.

Dojazd do Orlinka zapewnia droga gruntowa, która po około 300 m łączy się z drogą asfaltową biegnącą przez całą wieś Orle. W odległości od 300 m do 1,5 km znajdują się najbliższe sklepy spożywcze, przystanki komunikacji publicznej, szkoła podstawowa, kościół i tereny rekreacji.

Najlepszym połączeniem z Trójmiasta (Gdańska, Sopotu, Gdyni) jest dojazd SKM (szybką koleją miejską) do Wejherowa, a następnie linią autobusową MZK Wejherowo do Orla. Za względu na liczne, częste połączenia polecamy tą formę podróży dla turystów niezmotoryzowanych, bądź pragnących uniknąć trójmiejskich korków.

Najważniejsze linki:

Dla zmotoryzowanych proponujemy kierować się główna trasą z Trójmiasta 6/E28 w kierunku Wejherowa. Po przejechaniu przez Wejherowo po ok. 3,5 km (4 min) należy skręcić w prawo na światłach przed Hotelem Victoria, w stronę Bolszewa. Następnie cały czas prosto, i po minięciu Straży Pożarnej w Bolszewie należy skręcić w prawo zgodnie z drogowskazem Orle. Następnie należy kierować się cały czas prosto aż dojedzie się do szkoły podstawowej w Orlu, tu skręcamy w lewo i na wprost widoczny będzie ORLINEK.