Pensjonat Orlinek

Pensjonat Orlinek

W naszym gospodarstwie znajdą Państwo różnej wielkości pokoje z pięknymi widokami na okoliczne pola, lasy oraz płynącą w pobliżu rzekę Redę. Dodatkowo do dyspozycji gości na parterze znajduje się w pełni wyposażona kuchnia (kuchenka, duża lodówka, umywalka, naczynia itp..) wraz z jadalnią oraz salon, gdzie można obejrzeć ulubiony program przy cieple płynącym z kominka. Podczas słonecznych dni zachęcamy do wypoczynku na zadaszonym tarasie.

Teren gospodarstwa jest ogrodzony i znajduje się tu bezpieczne miejsce dla pojazdów naszych gości.

Gospodarze są otwarci, gościnni oraz pomocni w każdej sytuacji.

Zapraszamy na niezapomniany wypoczynek w gospodarstwie agroturystycznym ORLINEK.


Oferowane są pokoje różnej wielkości w zależności od potrzeb naszych gości:
  1. pokój 3 - osobowy z trzema łóżkami jednoosobowymi oraz z prywatną łazienką
  2. pokój 4 - osobowy z czterema łóżkami jednoosobowymi oraz łazienka na dwa pokoje

Możliwe jest dostawienie łóżek na życzenie gości szczególnie mamy na uwadze rodziny z małymi dziećmi.

W naszym gospodarstwie mile widziane są także domowe zwierzaki jak psy, koty, czy chomiki, jednak prosimy o wcześniejsze poinformowanie o tym gospodarzy.

Oprócz indywidualnych osób zapraszamy do pobytu w gospodarstwie "ORLINEK" również zorganizowane grupy. Istnieje możliwość wynajęcia całego obiektu
(do 20 osób), którego łączna powierzchnia wynosi 280 m2.

Wyżywienie:

Jadalnia

W naszej kuchni znajdziecie Państwo zarówno tradycyjne, polskie potrawy jak i nowości kulinarne. Oferujemy pyszne śniadania, obiady, kolacje oraz obiadokolacje przygotowywane na zamówienie gości. W naszym menu nie brakuje potraw bogatych w świeże warzywa i owoce pochodzące z okolicznych gospodarstw. W okresie letnim nasz stół bogaty jest w liczne owoce leśne. Zachęcamy także do własnych kulinarnych eksperymentów pod grillową wiatą, czy prosto na ognisku. Szczególnie cieszyć będzie zapewne własnoręcznie zdobyta oraz doprawiona i usmażona rybka.

 

Główne Informacje o Ofercie:

Pokój